Nowy DESKA TARASOWA SOSNOWA Zobacz większe

DANE TECHNICZNE

PROFIL :

PRZEKRÓJ

28 x 120 mm

GRUBOŚĆ

28 mm

SZEROKOŚĆ

120 mm

DŁUGOŚĆI

3,0 m i 4,0 m

KLASA

AB

MATERIAŁ

sosna

KONSERWACJA

impregnacja ciśnieniowa

CENA brutto 52,50 = 1 m2

deska dł. 3 m = 18,90 zł / szt.

deska dł. 4 m = 25,20 zł / szt.

DESKA TARASOWA SOSNOWA

52,50 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

DESKA TARASOWA 
Taras jest miejscem schronienia, odprężenia, ucieczki i wypoczynku. Dla tego wyjątkowego zakątka w Twoim ogrodzie przygotowaliśmy najwyższej jakości asortyment. Deski z różnych gatunków drewna nadadzą Twojemu tarasowi szczególnie przytulny charakter zachowując właściwą sobie estetykę, pasującą do każdego stylu architektury i ogrodu. 
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ...
Sosna to jeden z najbardziej znanych i powszechnie używanych gatunków drewna w całej Europie. Deski tarasowe sosnowe po impregnacji ciśnieniowej są odporne na wszelkiego rodzaju działania warunków atmosferycznych. 
Deski tarasowe sosna polska dostępne są w wymiarze: 
grubość: 28 mm szerokość: 120 mm, w długości: 3 oraz 4 m
Deski ryflowane są jednostronnie: drobny ryfel. Strona wizualna to drobny ryfel.
Druga strona gładka co daje możliwość ułożenia deski również powierzchnią gładką.
Wszystkie nasze deski są impregnowane komorowo preparatem Thanalit. Kolor deski po impregnacji oliwkowo-brązowy. Deski można malować dowolnym na dowolny kolor. Sugerujemy użyć markowego oleju do tarasów firmy Koopmans Houtolie ( oleje na bazie olejów lnianych i żywic alkaidowych) 
POCHODZENIE DREWNA 
Przy produkcji deski przeszły odpowiednią selekcję. Do sprzedaży trafiają tylko te które spełniają wymóg klasy AB. Warto pamiętać że impregnacja ciśnieniowa podwyższa trwałość produktu.
DBANIE O DESKI TARASOWE – TARAS 
Aby przedłużyć trwałość desek tarasowych należy o nie dbać, zabezpieczając co pewien okres markowym olejem do tarasów. Dobrym rozwiązaniem jest produkt firmy Koopmans Houtolie. Po aplikacji olejem uzyskamy warstwę ścieraną, zabezpieczającą deskę. Konserwację desek tarasowych w zależności od stopnia użytkowania i czynników atmosferycznych należy wykonywać regularnie. Zleca się by była ona przeprowadzana wtedy gdy zauważymy że deska tarasowa tego wymaga.
Miłośnicy drewna sosnowego, docenią jej niezwykły charakter. Deski sosnowe tworzą jednolitą kolorystykę, ładnie aplikują kolory oraz uwydatniają ciekawą strukturę drewna i jego usłojenia.
Największym atutem sosnowych desek tarasowych jest jego atrakcyjna cena.
Sosna to jeden z najpopularniejszych gatunków drewna budowlanego w Polsce.
Nasze deski sosnowe cieszą się dużą popularnością i zadowoleniem wśród klientów.
U W A G A :
Szanowny kliencie !
Informujemy, że widoczny w ofercie towar znajdują się w ciągłej sprzedaży w siedzibie naszej Firmy, tym samym  zastrzegamy sobie prawo dostępności towaru od ręki ( co zdarza się sporadycznie ) 
W przypadku braku towaru w naszym magazynie - towar dostępny na zamówienie.
Uprzejmie prosimy o kontakt celem potwierdzenie dostępności danego towaru oraz aktualnie osiągalnych długości.