Nowy DESKA TARASOWA SOSNOWA Zobacz większe

DANE TECHNICZNE

PRZEKRÓJ

27 x 143 mm

GRUBOŚĆ

27 mm

SZEROKOŚĆ

143 mm

DŁUGOŚCI

3,0 m  4,0 m  5,0 m

KLASA

AB

MATERIAŁ

daglezja

KONSERWACJA

suszona termicznie

CENA 96,37 = 1 m2

deska dł. 3 m = 41,41 zł

deska dł. 4 m = 55,12 zł

deska dł. 5 m = 68,90 zł

DESKA TARASOWA DAGLEZJA

96,37 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

DESKA TARASOWA 
Taras jest miejscem schronienia, odprężenia, ucieczki i wypoczynku. Dla tego wyjątkowego zakątka w Twoim ogrodzie przygotowaliśmy najwyższej jakości asortyment. Deski z różnych gatunków drewna nadadzą Twojemu tarasowi szczególnie przytulny charakter zachowując właściwą sobie estetykę, pasującą do każdego stylu architektury i ogrodu. 
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ...

DAGLEZJA jest to rzadkie drzewo iglaste, bardzo trudne w obróbce. Posiada bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne jak modrzew, ale zawierające dużo mniej żywicy, która jest bardzo uciążliwa podczas użytkowania. Daglezja to bardzo twarde drewno iglaste - co bardzo wydłuża jego użytkowanie np. na tarasie dużo wolniej się ściera !!!

Deska tarasowa z DAGLEZJI dwustronnie ryflowana wykonana jest z drewna sezonowanego i suszonego termicznie. Ryflowany profil deski zapobiega ślizganiu się gdy drewno jest mokre i zapewnia naturalne odprowadzenie wody - woda nie zatrzymuje się na powierzchni tarasu. Deski wykonane z drewna daglezjowego cechuje niewielka podatność na skręcanie się i "wichrowanie" podczas użytkowania oraz niski stopnień nagrzewania się od słońca, co umożliwia chodzenie boso nawet w najbardziej upalne dni,a żywica nie przykleja się do stóp.

POCHODZENIE DREWNA 
Przy produkcji deski przeszły odpowiednią selekcję. Do sprzedaży trafiają tylko te które spełniają wymóg klasy AB. 
Aby przedłużyć trwałość desek tarasowych należy o nie dbać, zabezpieczając co pewien okres markowym olejem do tarasów. Dobrym rozwiązaniem jest produkt firmy Koopmans Houtolie. Po aplikacji olejem uzyskamy warstwę ścieraną, zabezpieczającą deskę. Konserwację desek tarasowych w zależności od stopnia użytkowania i czynników atmosferycznych należy wykonywać regularnie. Zleca się by była ona przeprowadzana wtedy gdy zauważymy że deska tarasowa tego wymaga.
 
U W A G A :
Szanowny kliencie !
Informujemy, że widoczny w ofercie towar znajdują się w ciągłej sprzedaży w siedzibie naszej Firmy, tym samym  zastrzegamy sobie prawo dostępności towaru od ręki ( co zdarza się sporadycznie ) 
W przypadku braku towaru w naszym magazynie - towar dostępny na zamówienie.
Uprzejmie prosimy o kontakt celem potwierdzenie dostępności danego towaru oraz aktualnie osiągalnych długości.