Firma Drewkan powstała w 1981r, od początku swojej działalności zajmuje się obróbką i przerobem drewna. Drewno jest naszą pasją od wielu lat, co przekłada się na bogate doświadczenie i dbałość o renomę naszych wyrobów. Nasze wyroby spełniają oczekiwania klientów i nadają im uznaną funkcjonalność rekreacyjną i użytkową.

Zajmuje się produkcją drewnianych elementów ogrodowych takich jak: płoty, ogrodzenia, pergole, altanki, domki ogrodowe, wiaty samochodowe, drewutnie, huśtawki, mostki, zadaszenia, tarasy, donice itp. Specjalizujemy się także w budowie domów letniskowych i całorocznych w technologii szkieletu drewnianego.

Wyroby ogrodowe wykonane są z drewna drzew iglastych (sosna, świerk), zabezpieczonego przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i biologicznych poprzez impregnację ciśnieniową. Głównym elementem strategi firmy jest jakość i solidność wykonania.

Ponadto wieloletni rozwój firmy przyczynił się do poszerzenia naszej działalność o skład drewna. Oferujemy drewno budowlano-konstrukcyjne m.in.: deski szalunkowe, więźbę dachową, łaty, kontrłaty dachowe, klejone drewno konstrukcyjne, podbitki – boazerie, deski podłogowe, KVH , BSH itp.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę zamówień, usługi w zakresie realizacji zamówień nietypowych oraz fachowy montaż.
Zapraszamy!