Nowy DESKA TARASOWA Modrzew syberyjski Zobacz większe

DANE TECHNICZNE

PRZEKRÓJ

28 x 145 mm

GRUBOŚĆ

28 mm

SZEROKOŚĆ

145 mm

DŁUGOŚCI

 4,0 m

KLASA

AB

MATERIAŁ

modrzew europejski

Cena =  1 m2 ( brutto )

DESKA TARASOWA MODRZEW EUROPEJSKI

181,00 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

DESKA TARASOWA 
Taras jest miejscem odprężenia i wypoczynku. Dla tego wyjątkowego zakątka w Twoim ogrodzie przygotowaliśmy najwyższej jakości asortyment. Deski z różnych gatunków drewna nadadzą Twojemu tarasowi szczególnie przytulny charakter zachowując właściwą sobie estetykę, pasującą do każdego stylu architektury i ogrodu. 
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ...
Modrzew europejski ma kolor od jasnoczerwonego do częściowo brązowego. Uszlachetnianie (suszenie techniczne do wilgotności drewna ok. 18%) zwiększa stabilność wymiarową modrzewiowych desek tarasowych. Twardziel jest wysoce odporny na grzyby i owady. Modrzew to najcięższe i najtrwalsze rodzime drewno iglaste.

Modrzew jako drewno ma większy współczynnik skurczu i wykazuje niewielkie ruchy tj. możliwość odkształcania, podczas montażu. Użytkowanie Modrzewia jako drewna iglastego, którego naturalną charakterystyką są sęki, jest obarczone ryzykiem spękań w strukturze drewna. Profesjonalny sposób montażu pozwala swobodnie zastosować tego typu niedoskonałości bez wpływu na mechaniczne właściwości deski.
Jak w przypadku każdego drewna, aby uniknąć jego korozji należy używać łączników metalowych jedynie z aluminium, stali nierdzewnej lub głęboko galwanizowanych

Jest gatunkiem drewna odpornym na atak grzybów, co sprawia, że jest świetną alternatywą do stosowania elewacja zewnętrzna. Posiada atrakcyjną, zółto-pomarańczowo-czerwoną kolorystykę, która przyciąga wzrok jako element dekoracyjny budynków.

Deski można malować dowolnym na dowolny kolor. Sugerujemy użyć markowego oleju do tarasów firmy Koopmans Houtolie ( oleje na bazie olejów lnianych i żywic alkaidowych) 

POCHODZENIE DREWNA 
Przy produkcji deski przeszły odpowiednią selekcję. Do sprzedaży trafiają tylko te które spełniają wymóg klasy AB.
DBANIE O DESKI TARASOWE – TARAS 
Aby przedłużyć trwałość desek tarasowych należy o nie dbać, zabezpieczając co pewien okres markowym olejem do tarasów. Dobrym rozwiązaniem jest produkt firmy Koopmans Houtolie. Po aplikacji olejem uzyskamy warstwę ścieraną, zabezpieczającą deskę. Konserwację desek tarasowych w zależności od stopnia użytkowania i czynników atmosferycznych należy wykonywać regularnie. Zleca się by była ona przeprowadzana wtedy gdy zauważymy że deska tarasowa tego wymaga.
U W A G A :
Szanowny kliencie !
Informujemy, że widoczny w ofercie towar znajdują się w ciągłej sprzedaży w siedzibie naszej Firmy, tym samym  zastrzegamy sobie prawo dostępności towaru od ręki ( co zdarza się sporadycznie ) 
W przypadku braku towaru w naszym magazynie - towar dostępny na zamówienie.
Uprzejmie prosimy o kontakt celem potwierdzenie dostępności danego towaru oraz aktualnie osiągalnych długości.