Nowy DONICA NOELLE 50 x 50 cm Zobacz większe

Dane techniczne :

Wymiary donicy:50 x 50 cm
Wysokość donicy: 70 cm
Materiał:świerk
Impregnacja ciśnieniowa:tak
Drewno strugane tak
Drewno frezowane:tak

DONICA model 'A' 50x50x70 cm

249,00 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

DONICE DREWNIANE  ...

Donica drewniana to doskonałe rozwiązanie do tworzenia dekoracji ogrodu, świetnie sprawdzi się jako ozdobna naszej posesji i nie tylko. Drewno lepiej chroni korzenie roślin przed przemarzaniem niż ceramika i plastik. Donice na rośliny wrażliwe na mrozy warto dodatkowo wyłożyć do środka styropianem. 

Konstrukcje każdej donicy wykonana jest w taki sposób aby otrzymać wyrób solidny, mocny i trwały. Wszystkie wyroby w tym płoty ogrodowe są zabezpieczone preparatami bakteriobójczymi, środkiem przeciw pleśniowym oraz przeciw grzybiczym. Wszystko to odbywa się w specjalnym procesie ciśnieniowej impregnacji. To co nas wyróżnia na tle konkurencji – impregnacja elementów odbywa się przed montażem a nie po jego zmontowaniu. Sprawia to, że nasze wyroby cechują się jeszcze wyższą wytrzymałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

Jako firma z 30 letnią tradycją jesteśmy swego rodzaju fachowcami w branży obróbki drzewa i gwarantujemy Państwu przede wszystkim jakość naszych wyrobów i profesjonalną obsługę. Nasza firma opiera się na solidnych „fundamentach” , ponieważ od zawsze kierujemy się zasadami gwarantującymi sukces na rynku krajowym jak i zagranicznym. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta.