Nowy Płyta OSB 25 mm rozmiar 1,25 x 2,5 m Zobacz większe

Płyta OSB pióro - wpust Kronobuild firmy Kronospan

Rozmiar płyty: 0,625 x 2,5 m

Grubość płyty: 18 mm

Płyta OSB pióro - wpust 18 mm rozmiar 0,625 x 2,5 m

60,00 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

Płyty OSB dostępne są w dwóch podstawowych wariantach krawędzi:
• krawędź prosta - bez oznakowania lub z etykietą SE
• pióro i wpust
Płyty pióro i wpust mogą być wyfrezowane ze wszystkich 4 stron oznaczone jako 4T + G (lub 4N + F), lub tylko po dwóch podłużnych krawędziach oznaczone jako jak 2T + G (lub 2N + F).

Płyty OSB na pióro i wpust - łączenie płyt na pióro i wpust, nie wymaga dodatkowego, pomocniczego wsparcia, płyty wzajemnie oddziałują na siebie. Wszystkie połączenia na pióro i wpust powinny być klejone odpowiednim klejem, np. na bazie poliuretanu lub PVAC-D3, aby dodatkowo usztywnić konstrukcję i zapobiegać pękaniu i łamaniu na łączeniach.

Kronospan produkuje płyty OSB w typach OSB/3. Co istotne, płyty OSB są produkowane z zastosowaniem klejów (żywic syntetycznych), które nie zawierają formaldehydu.  Zawartość tej substancji w płytach jest taka, jak w naturalnym drewnie, a same płyty są produktem wysoce ekologicznym i przyjaznym środowisku.
Płytę OSB cechują bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, odporność na uderzenia, bardzo dobra izolacyjność cieplna i akustyczna, stabilność kształtu i wymiarów. Jest idealnym materiałem drewnopochodnym do szerokiego spektrum zastosowań w budownictwie, ale także w przemyśle meblarskim, produkcji opakowań, przemyśle motoryzacyjnym.