Nowy Płyta OSB 12mm rozmiar 1,25 x 2,5 m Zobacz większe

Płyta OSB Kronobuild firmy Kronospan

Rozmiar płyty: 1,25 x 2,5 m

Grubość płyty: 22 mm

Płyta OSB 22 mm rozmiar 1,25 x 2,5 m

116,00 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

Produkty Kronospan dedykowane dla budownictwa to rezultat wieloletniego doświadczenia w branży oraz znajomości trendów panujących na rynku. Za liniami produkcyjnymi budowlanych materiałów drewnopochodnych stoją lata nieustannego rozwoju, pracy i doświadczenia naszych zakładów na całym
świecie. Materiały budowlane Kronobuild® idealnie sprawdzą się przy budowie budynków w technologii szkieletu drewnianego – ekologicznych konstrukcji o wspaniałej perspektywie. Materiały konstrukcyjne Kronobuild® wykonane są w 95% z naturalnego drewna. Ich użycie wiąże się z ogromnym pożytkiem dla środowiska. Do produktów budowlanych Kronobuild® Kronospan należą płyty wiórowe, OSB, MDF i wiórowo-cementowe. Są to wielkowymiarowe materiały na poszycia podłóg, ścian i dachów. Są produkowane i badane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.

Kronospan produkuje płyty OSB w typach OSB/3. Co istotne, płyty OSB są produkowane z zastosowaniem klejów (żywic syntetycznych), które nie zawierają formaldehydu.  Zawartość tej substancji w płytach jest taka, jak w naturalnym drewnie, a same płyty są produktem wysoce ekologicznym i przyjaznym środowisku.
Płytę OSB cechują bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, odporność na uderzenia, bardzo dobra izolacyjność cieplna i akustyczna, stabilność kształtu i wymiarów. Jest idealnym materiałem drewnopochodnym do szerokiego spektrum zastosowań w budownictwie, ale także w przemyśle meblarskim, produkcji opakowań, przemyśle motoryzacyjnym.