Nowy Wkręt tarasowy ESSVE ESSDECK MAX 4.8 x 42 opak.250 szt. Zobacz większe

Wkręt tarasowy ESSVE ESSDECK MAX 4.8 x 55 opak.250 szt.

Nr katalogowy: 503555

Wkręt tarasowy ESSVE ESSDECK MAX 4.8 x 55 opak.250 szt.

82,00 zł brutto

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 9.00 - 18.00.

Zadzwoń: 575 643 300 lub napisz:sklep@drewkan.pl

Więcej informacji

Zastosowanie

Wkręt tarasowy ESSVE ESSDECK MAX jest przeznaczony do montażu desek tarasowych . Większa średnica w porównaniu do wkrętów klasycznych i stal z jakiej są produkowane również nasze wkręty konstrukcyjne i wkręty do drewna ESSDRIVE, umożliwiają stosowanie przy wyższych wymaganiach, takich jak duże tarasy, podesty na kilku poziomach i konstrukcje narażone na duże przemieszczanie wzajemne.

Wkręty tarasowe wykonane ze stali nierdzewnej są zalecone do montażu w bardzo trudnych warunkach, takich jak: wybrzeże morskie, baseny oraz przy tarasach z drewna egzotycznego.

Opis

Wkręt wykonany z hartowanej stali węglowej pokryty powłoką antykorozyjną CorrSeal. Cylindryczny łeb wyposażony w gniazdo TX, z rowkami frezującymi umożliwia ładne wykończenie i zapobiega powstawaniu drzazg. Gwint z funkcją frezowania eliminuje konieczność nawiercania ( nie dotyczy drewna egzotycznego), górny gwint dociągający zwiększa znacznie wytrzymałość połączenia w porównaniu z wkrętami tradycyjnymi.